Nicole Bogdanowicz: Dziewczyna, która już wkrótce zdetronizuje Julię Wieniawę

Młoda, piękna, skromna, zaangażowana w ratowanie klimatu. Grzeczna i miła. Potrafi jednak walczyć o swoje i pokazać charakter. To Nicole Bogdanowicz, dziewczyna, która już wkrótce zdetronizuje Julię Wieniawę.

Nicole Bogdanowicz od trzynastego roku życia gra w serialu „Przyjaciółki” emitowanym przez Polsat. 22-latka jest studentką Warszawskiej Szkoły Filmowej na wydziale produkcji filmowej. – Bardzo chciałabym pracować jako aktorka, ale wiem, że ten zawód jest bardzo ciężki. Nie jest łatwo utrzymać ciągłość pracy. Nie chciałabym zostać celebrytką, sprzedawać swojej prywatności, dlatego wolałabym mieć plan B. – mówi Nicole w wywiadzie dla swiatseriali.interia.pl.

Gwiazda “Tańca z Gwiazdami”

Biorąc pod uwagę fakt, że wachlarz jej zainteresowań jest bardzo szeroki, można przypuszczać, że wszystkie możliwe drogi stoją przed nią otworem. Aktorka kocha jazdę konną, uprawia judo, ma patent sternika motorowodnego i uprawnienia młodszego ratownika WOPR. Ostatnio możemy ją także oglądać w „Tańcu z Gwiazdami”. – Jako dziecko zostałam zapisana do szkoły tańca. Byłam na tyle fatalna, że instruktorzy stawiali mnie… w ostatnim rzędzie. Pomimo że byłam niższa od innych dzieciaków. (śmiech) Dosyć szybko zrezygnowałam – opowiada Nicole w jednym z wywiadów. Tym razem o „fatalności” nie może być mowy. Mimo że Nicole Bogdanowicz ze śmiechem mówi o sobie „babcia (ze względu na swoje spokojne usposobienie) na parkiecie jest niezwykle energetyczna i nie pozostawia widzów obojętnymi.

Zdeterminowana

O tym, że Nicole jest zdeterminowana i potrafi osiągać wyznaczone cele, niech świadczy fakt, że dla poprawy swojej atrakcyjności jako aktorka schudła 10 kilogramów. – Wiem, że aktorki muszą dbać o swój wygląd, powinny dobrze wyglądać. Ja schudłam 10 kg, bo usłyszałam, że jestem zbyt duża na jakąś rolę. Długo to trwało, bo chodziłam na siłownię. Nie były to jakieś drastyczne diety kapuściane, tylko ciężką pracą zrzucałam pomału tę wagę. Chudłam tak stopniowo, myślę, że zajęło to około dwóch lat. – mówi aktorka w rozmowie z internautami. Dziś dziewczyna zachwyca swoim wyglądem, ale jak sama mówi, nie jest to dla niej kwestia priorytetowa. – Modą raczej się nie bawię, mam swój określony styl i staram się go utrzymywać. Z pomocy stylistów też nie korzystam. Wszystkie stylizacje, w których mnie widujecie na jakichś ramówkach czy prywatnie, przygotowuję sama. – opowiada internautom.

Z takim dystansem do siebie, nieprzeciętną urodą i talentem Nicole Bogdanowicz już niebawem zdetronizuje Julię Wieniawę. Będziemy przyglądać się jej karierze z ciekawością.  

Nicole Bogdanowicz, Kamil Kuroczko, “Taniec z Gwiazdami”, fot. Polsat

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i