Angielskie wtręty Krupy są zaplanowane? Wyciekło ciekawe zdjęcie

Joanna Krupa jest znana z tego, że swój język polski „wzbogaca” angielszczyzną, co więcej zdarza się jej używać niepoprawnych form w języku polskim. Jak się okazuje, niekoniecznie jest to wina wielu lat spędzonych za granicą.

Joanna Krupa, a może bardziej „Dżoana” Krupa, w swoich wypowiedziach często kaleczy język polski. Jak na osobę występującą w telewizji, to trochę niewłaściwe zachowanie. Wszyscy się jednak do tego przyzwyczaili i wybaczają „Dżoanie” te wpadki, ponieważ modelka od lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. Widzowie Top Model,  gdzie Joanna jest jurorką i gospodynią programu, zaczęli się jednak zastanawiać, jak to jest możliwe, że po tylu latach pracy w polskiej telewizji modelka nadal popełnia te same błędy. Z wyjaśnieniem tej tajemnicy pośpieszył nam Ralph Kamiński. Podczas środowego finału 9. edycji Top Model muzyk był jednym z gości. Oprócz tego, że zrobił niezłe show na scenie, to na swoim InstaStories relacjonował kulisy programu. Z tych właśnie nagrań dowiedzieliśmy się, że „przypadkowe” wtręty z języka angielskiego u „Dżoany” nie są takie przypadkowe. Ralph pokazał zdjęcie promptera, na którym widać fragment przemówienia Joanny podczas finału. Jak się okazuje, zapisane są tam angielskie wstawki, których używa Joanna.

Dobry wieczór. To jest finał “Top Model” season 9 – czytamy na zdjęciu.

Fani programu są trochę rozczarowani tym, że sposób mówienia modelki jest wyreżyserowany i odpowiednio wcześniej przygotowany.

Zdjęcie: Instagram

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i