Boniek komentuje zachowanie Najmana podczas gali Fame MMA : „DEBIL TOTALNY”

Panowie Boniek i Najman nie darzą się sympatią, co mogliśmy zaobserwować już wcześniej. Tym razem Boniek odniósł się do walki, którą w sobotni wieczór Najman stoczył na gali Fame MMA.

Marcin Najman zmierzył się podczas walki ze znanym z Warsaw Shore Kasjuszem Życińskim. Na samym początku walki Najman znokautował Kasjusza za co otrzymał ujemny punkt. Później było już tylko gorzej. Najman został zdyskwalifikowany z powodu kopnięcia Don Kasjo. Ta walka wywołała spore emocje w przeciwniku Najmana, który już po zakończonym starciu rzucił się na Marcina, co doprowadziło do bójki. W wywiadzie udzielonym po walce Kasjusz nie szczędził obelg Najmanowi.

Niech w**ierdala na Jasną Górę, chronić kościoła, ch*j j**any. Czy można zrozumieć jakiekolwiek zachowanie Najmana? Ja sobie wbiłem szpileczkę w niego, a on się zachował, jakby mu poważną krzywdę zrobił – powiedział zaraz po zakończonej walce.

Do tego emocjonującego pojedynku odniósł się także Zbigniew Boniek, który postanowił na bieżąco komentować walkę na Twitterze. Na początku czule odpisał kolegę słowami „Komedia, debil totalny”. Po zakończonej walce, dodał trochę więcej.

A już na poważnie, to zachowanie tego pana było spowodowane totalnym strachem, obawą przed kompromitacją, brakiem kontroli nad samym sobą… Niech mu się wiedzie w innym życiu… powodzenia – napisał na Twitterze.

Z tego wynika, że przyjaźni między panami wciąż nie ma i pewnie jeszcze długo nie będzie.

Zdjęcie: Instagram

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i