#StayAtHomeChallenge

Światowa pandemia zachwiała również światem sportu, zarówno Komitet Olimpijski, jak i UEFA podjęły decyzję o przełożeniu na rok 2021 swoich wydarzeń sportowych. Ekstraklasa, Liga Mistrzów i większość innych rozgrywek zostały zawieszone. Sportowcy jednak nie próżnują i na swoich kanałach zachęcają do ćwiczeń w czterech ścianach i do pozostania w domu.

#StayAtHomeChallenge pozostaje teraz popularnym hashtagiem. Wyzwanie dotyczy stworzenia jak najciekawszych ćwiczeń w domowym zaciszu. I tak można trenować swoje piłkarskie umiejętności dzięki zapasom papieru toaletowego. Jak to zrobić? Gini Wijnaldum Was nauczy!

Można także udoskonalić swoje umiejętności i dostać się na instagramową olimpiadę – filmik Jesse Lingarda zebrał jak dotąd 1,7 mln wyświetleń.

View this post on Instagram

Haters Will Say Its Fake. ??

A post shared by JLingz? (@jesselingard) on

Albo spróbować trenować we dwójkę jak Josef and Jakob El-Zein – szwedzcy bliźniacy publikujący w sieci piłkarskie triki.

Natomiast jeśli potrzebujecie czegoś na wzmocnienie mięśni, to zamiast lekkiego papieru toaletowego polecamy żywe ciężary. Z pewnością pomysł ten ucieszy każdego malucha w domu.

Połączyć też można proste ćwiczenia fizyczne z kulturą wysoką. Na fanpage’u Opery Narodowej pojawiają się filmiki z domowych treningów baletmistrzów. Możemy także z nimi przyłączyć się do ćwiczeń, poniżej krótki instruktaż, jak z gracją poruszać ramionami.

2. lekcja baletowa – port de bras

#zostańwdomu i ćwicz z nami! ? Gotowi na drugą lekcję baletową? Na pierwszy rzut oka technika pracy rąk, czyli port de bras, wydaje się łatwiejsza niż praca nóg, w rzeczywistości jest to sprawdzian kunsztu tancerza baletowego.Prawdziwym wyzwaniem staje się połączenie obu technik! Spróbujcie ⤵️

Publiée par Teatr Wielki – Opera Narodowa sur Mercredi 25 mars 2020

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i