Boniek żartuje z Najmana, ten nie pozostaje dłużny i wbija szpilkę prezesowi PZPN

Marcin Najman jest bokserem, którzy na pewnym etapie sportowej kariery zbyt mocno zaangażował się w romans z show-biznesem, przez co przestał odnosić sukcesy na ringu. Do dziś wielu się z niego śmieje, a jedną z takich osób jest Zbigniew Boniek, który na Twitterze wyśmiał boksera. Najman nie pozostaje jednak dłużny, wypomina Bońkowi zostawienie reprezentacji Polski.

Marcin Najman oprócz boksu, którym zajmował się zawodowo, zajmował się również byciem celebrytą. Wziął udział w Fame MMA, które niewiele ma wspólnego z prawdziwym sportem, prowadził swoje własne talk show. Chętnie zabiera też głos w sprawach politycznych. Wypowiadał się zarówno w temacie koronawirusa jak i aborcji. Ostatnio ruszył nawet na obronę Jasnej Góry przed wściekłymi kobietami, ale niestety nikogo tam nie było, o czym rozżalony poinformował na Instagramie. Tym razem Najman postanowił skomentować walkę Deontaya Wildera z Tysonem Furym, która zakończyła się porażką tego pierwszego. Na Twitterze napisał:

Boks to bardzo trudny i bardzo niebezpieczny sport. Efekty walki z Furym są duże…

Tę uwagę postanowił skomentować Zbigniew Boniek, prezes PZPN.

Drogi Marcinie, Ciebie to nie dotyczy….. zabawa zazwyczaj się kończy zanim robi się kocioł…Trzymaj się Byku – napisał żartobliwie Boniek.

Najman najwyraźniej poczuł się urażony komentarzem, bo odpowiedział w niesympatyczny sposób, wypominając prezesowi PZPN przeszłość.

Prezesie, proszę mi przypomnieć… Jak nazywał się trener Reprezentacji Polski w Piłkę Nożną, który po kolejnych przegranych zostawił drużynę i sam uciekł do Włoch? Pozdrowienia– odpowiedział Najman.

Boniek chyba chciał utrzymać swoje pokojowe nastawienie, które Najman wyraźnie nie rozumiał.

Ja do Ciebie z sercem, jak ojciec do syna, na wesoło a Ty chcesz ze mną walczyć… chcesz znowu tak skończyć… trzymam kciuki 21.11 Byku– skomentował były prezes.

Jak sądzicie, kto wygrał tę walkę na komentarze?

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i