Powstanie serial Cyberpunk 2077. Netflix nakręci też animowanego Splinter Cell

Netflix idzie po graczy. Do seriali i filmów na podstawie gier dołączają kolejne pozycje.

Ekranizacja gry „Wiedźmin” z Henry’m Cavillem w roli Geralta przypadł do gustu fanom i właśnie trwa realizacja drugiego sezonu serialu. Jednak „Wiedźmin” nie będzie jedyną polską grą, która doczeka się ekranizacji.

Jak się okazuje, Netflix przygotuje też ekranizację zapowiedzianego na 10 grudnia Cyberpunk 2077. Gra doczeka się serialu animowanego, oraz aktorskiego.

Przy wersji aktorskiej pracuje sam Keanu Reeves. Projekt jest na razie wielką tajemnicą, a szczegóły ma zdradzić CD Projekt w grudniu, po premierze gry.

To jednak nie wszystko. Netflix szykuje też m.in. dwa seriale na podstawie gry „Resident Evil”. Będzie to serial animowany, oraz aktorski.

Aktorski „Resident Evil” nie będzie raczej rozgrywać się w miejscach znanych z filmów, a w tajemniczym szpitalu dla psychicznie chorych Greenwood Asylum.

Ponadto Netflix zekranizuje grę „Assassin’s Creed”. Produkcja ujrzy światło dzienne dopiero w 2022 roku i najpewniej nie będzie kontynuacją filmu z Michaelem Fassbenderem.

Ponadto Netflix stworzy serial animowany i aktorski na podstawie gry „Splinter Cell”. O tym serialu na razie wiadomo najmniej, Netflix jest na etapie zbierania obsady.

Źródło: What Next

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i