Oto nowy Samsung Galaxy Z Fold 3? Składany telefon z wysuwaną klawiaturą [FOTO]

Na podstawie patentów Samsunga powstały rendery Galaxy Z Folda3. Czy taki telefon ma sens?

Samsung zgłosił patenty dotyczące nowych składanych urządzeń. To właśnie te rozwiązania mogą być wykorzystane przy stworzeniu przyszłorocznego modelu Galaxy Z Fold 3.

Holenderski portal LetsGoDigital wykorzystał szkice z patentów, aby stworzyć rendery urządzenia. Telefon wzbudził spore kontrowersje wśród fanów koreańskiego producenta.

Zgodnie z szkicem i opisem patentu telefon będzie łamany na trzy tafle. Z jeden z nich będzie jeszcze wysuwać się klawiatura.

Już teraz rozkładane telefony zbierają nieprzychylne opinie ze względu na łatwe do zniszczenia ekrany – szczególnie w zginanych miejscach. Ten model miałby dwie takie powierzchnie.

Telefon zginany w taki sposób już dawno temu zaprojektowało TCL. Przy czym ta firma głównie tworzy prototypy, które nie trafiają do sprzedaży komercyjnej.

Nie do końca wiadomo jednak po co urządzeniu byłaby potrzebna jeszcze wysuwana klawiatura. Za tą może wszak robić jeden z ekranów.

Tym bardziej, że zgodnie ze szkicem wysuwana klawiatura również byłaby ekranem dotykowym. A tym samym urządzenie składałoby się de facto z czterech tafli.

Źródło: LetsGoDigital

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i