Bułka za 16 zł a zupa za 60 – tak można zjeść w nowej restauracji Magdy Gessler

Magda Gessler to jedna z najbardziej znanych polskich restauratorek. Popularność udało się jej osiągnąć dzięki show „Kuchenne rewolucje”. Tam Magda sprawia, że lokale, które nie przynosiły zysków… bardzo często nadal ich nie przynoszą, ale teraz chociaż są wizją Magdy Gessler!

Restauratorka ma kilka swoich restauracji. Ostatnio, wraz ze swoim synem Tadeuszem Mullerem, otworzyła nową na warszawskim Wilanowie. Można tam kupić jedzenie na wynos. Internet szybko obiegły zdjęcia, przedstawiające ceny w nowym miejscu restauratorki. Litr rosołu kosztuje 60 zł, a drożdżówka 16 zł. Internauci wyśmiali Magdę Gessler, twierdząc, że za taką cenę są w stanie kupić sobie 5 pysznych drożdżówek. Zarzucono jej również, że w „Kuchennych rewolucjach” krytykuje uczestników za zbyt wysokie ceny dań, co jest w tym przypadku hipokryzją. Magda jednak się nie przejęła i odpowiedziała wszystkim złośliwcom.

Bad news isgood news… Karuzela plotek, szaleństwa medialnego… Nakręcona spirala… Uwaga! Afera zupowa! Puszczam do Was oko z sympatią i niedowierzaniem… Cóż… Można to przeżywać, a można też podziękować za reklamę i szum! (…) Znacie od lat moje przepisy, pasję, jakość… Te miejsca są jak spiżarnia smaku, zapachu, który wydobywa się i kusi już na ulicy… Do tego dążyłam – aby przyciągać was prawdą. Każde danie w karcie, każda słodkość to nabita jak bomba w dobre składniki kulinarny rarytas. To nas różni od innych – pustych, pozbawionych smaku i dobrych składników posiłków… – napisała na Facebooku.

Na koniec postanowiła nie wchodzić w tę niezdrową atmosferę i pozdrowiła wszystkich.

Afera goni aferę, cóż… Słodko się do Was uśmiecham i szczerze puszczam oko do kochanych mediów i złośliwej konkurencji.

A Was przekonała znana restauratorka? Jesteście chętni na drożdżówkę za 16 złotych?

Zdjęcie: Instagram

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i