Samsung Galaxy S21 szybciej niż się spodziewano? Są pierwsze rendery [VIDEO]

Po niezbyt udanej serii S20 Samsung przyspiesza prace nad nowym modelem swojego flagowca. Pokazano też pierwsze rendery telefonów.

Premiera tegorocznego Samsunga Galaxy S20 i Note 20 nie należały do najszczęśliwszych. Pierwszy trafił do sprzedaży, gdy zaczynała się pandemia koronawirusa, a ludzie mieli ważniejsze sprawy na głowie niż nowy telefon.

Drugi trafił na falę krytyki za bardzo słaby wynik pracy na jednym ładowaniu. Ponadto konsumenci z Europy skarżą się, że są traktowani jako druga kategoria, bo ich urządzenia nie mają procesora Snapdragon.
Teraz wyszło na jaw, że Koreańczycy chcą odzyskać przychylność konsumentów i przyspieszają pracę nad nowym modelem – Galaxy S21 i S21 Ultra. Według nieoficjalnych informacji premiera może odbyć się nawet w styczniu.

W sieci pojawiły się również pierwsze rendery telefonów. Stworzone zostały na podstawie schematów, które wyciekły z fabryki Samsunga.Według schematu telefony będą podobne do modeli S2. Zmieni się natomiast obudowa z tyłu, a dokładniej wyspa z aparatami.
W nowych modelach przednim panelem będzie dalej Infinity-O z okrągłym wcięciem dla kamery do selfie.

Model Galaxy S21 Ultra ma z tyłu cztery obiektywy, a S21 trzy. Ekran S21 ma mieć 6,2 cala, a S20 Ultra przekątną między 6,7 a 6,9 cala.


Źródło: The Verge

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i