Rozenek przeciwko koronasceptykom

Walka o koronawirusa trwa. Ta najbardziej zażarta oczywiście w internecie. Po jednej stronie stoją koronasceptycy i fani teorii spiskowych, a po drugiej bojaźliwi, popierający wszelkie obostrzenia.

Taki podział można również zobaczyć wśród naszych celebrytów. Naczelną koronasceptyczką jest oczywiście Viola Kołakowska, która dzielnie walczy o prawdę. W tym boju wspiera ją jej były partner – Tomasz Karolak. Jak się okazuje, po drugiej stronie barykady jest bardzo waleczna (o czym mogliśmy się już przekonać dzięki programowi Iron Majdan) Małgosia Rozenek!

Celebrytka nie zajmuje się zbyt często tematem koronawirusa. W sumie nie ma co się dziwić, pewnie ciężko jej na tym zarobić. Tym razem postanowiła jednak zabrać głos. W rozmowie z Michałem Dziedzicem Małgorzata stanowczo stanęła po stronie przestrzegania obostrzeń i stosowania się do noszenia maseczek. Była też bardzo zaniepokojona o swoich bliskich, którzy są w grupie ryzyka.

Nie jestem osobą, która lubi wypowiadać na temat innych osób. Znam wielu lekarzy pracujących w szpitalu jednoimiennych. Rozmawiam z nimi. Wiem, że sytuacja w Polsce pogarsza się z każdym dniem. Sytuacja bardzo mnie niepokoi, myślę o swoich rodzicach i teściach. Tak mała rzecz, jak noszenie maseczek, naprawdę nie jest to straszną niedogodnością. Może to nasz wszystkich uchronić. Nie szukajmy teorii spiskowych!

Ciekawe czy tymi słowami przekonała swoje koleżanki z show-biznesu do stosowania się do zaleceń. A wy jesteście bardziej po stronie posłusznej Gosi czy może buńczucznej Violi?

Zdjęcia: Instagram

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i