Karolak broni byłej partnerki: „Jest dorosłą osobą”

Tomasz Karolak, słynny na cały kraj aktor polskich komedii romantycznych, przed laty był związany z Violą Kołakowska, największą polską koronasceptyczką. Aktorka na swoim Instagramie usilnie próbuje przekonać Polaków, że wirusa nie ma i trzeba skończyć tę zaplanowaną epidemię. Teraz Tomasz Karolak został zapytany, co sądzi o zachowaniu matki swoich dzieci.

Aktor jeszcze sierpniu sam sprzeciwiał się noszeniu maseczek. Wtedy to został wyrzucony z jednego ze sklepów meblowych. Zdezorientowany grzmiał na Instagramie:

Właśnie doświadczyłem wyproszenia ze sklepu IKEA, dlatego że nie zasłaniałem maseczką ust i nosa. Mam badania z krwi, że wszystko jest w porządku, bo egzystuję na planach filmowych. To ja powinienem zadzwonić na policję, bo bezpodstawnie usunięto mnie ze sklepu. Zakrywanie maseczką nosa jest, jak wiadomo, sprzeczne z konstytucją. Poza tym jestem człowiekiem, który dba o własne zdrowie i prędzej bym się od ochroniarza zaraził – oznajmił oburzony.

Po kilu miesiącach w rozmowie z jastrzabpolska.pl został zapytany, co sądzi o zachowaniu swojej byłej partnerki, fanki teorii spiskowych, która zachęca do niestosowania się do zaleceń.

Viola jest dorosłą osobą, która ma swoje poglądy. Ja nie jestem ani jej adwokatem, ani nie będę się za nią wypowiadał– odpowiedział krótko.

Później natomiast podzielił się swoimi poglądami na temat pandemii, które od sierpnia chyba niewiele się zmieniły, pomimo rosnącej liczby chorych.

Ja uważam, że jest to groźna choroba, jest to wirus. Natomiast, patrząc na statystyki i słuchając innych specjalistów, nie wiem, czy jest to powód do zamykania świata, kraju. Szukam tej odpowiedzi w sobie, ale na razie to wydaje mi się, że chyba nie… Nie wiem. Tak to wygląda z tych wszystkich statystyk – powiedział zachowawczo.

Czy podobne poglądy ponownie połączą parę aktorów?

Zobacz także: Kołakowska porównuje pandemię koronawirusa do obozów zagłady

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i