Dzięki tej aplikacji pies sam zrobi zakupy… w Internecie [VIDEO]

Aplikacja Pet Commerce pozwala psu przy wyborze np. zabawek w internetowym sklepie. Właściciel musi za niego tylko zapłacić.

Czy pies może korzystać z nowych technologii? Okazuje się, że tak!

Twórcy aplikacji Pet Commerce stworzyli proste urządzenie, które pomaga psom przy wyborze zabawek… w Internecie. Jak to działa?

Programiści i naukowcy opracowali program oparty na specjalnych algorytmach. Stworzono je na bazie zachowań psów różnych ras, które pojawiały się w momencie zainteresowania lub radości.

To m.in. charakterystyczne przekrzywianie pyska, wysuwanie języka, czy psią mikroekspresję.

W trakcie przeglądania kolejnych zabawek pokazywane są kolory, dźwięki i ruchy atrakcyjne dla psa. Jeśli pies wykaże zainteresowanie prezentowanym produktem, to algorytmy wykryją zmianę w jego zachowaniu.

A to pozwoli na określenie, czy zabawka mu się spodobała czy nie. Gdy pies wykaże zainteresowanie to zabawka automatycznie ląduje w koszyku internetowego sklepu.

Na końcu właściciel dokona wyboru, które z zabawek kupi i dokona płatności. Wszak pies własnych pieniędzy nie ma…

Ponadto psy nie mają zdolności prawnej, ani zdolności do czynności prawnych.

– Pies jest w tym wypadku swoistym „narzędziem”, dzięki któremu ułatwiony zostaje wybór. Podobna sytuacja – co do szeroko rozumianej prawnej pozycji zwierzęcia – może mieć w miejsce w sferze prawa karnego. Tam pies może stanowić także narzędzie służące do popełnienia przestępstwa – wskazuje portal Bezprawnik.pl.

Źródło: Bezprawnik.pl / F5.pl

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i