iPhone 12 już 13 października. Apple oficjalnie zapowiedziało konferencję

Apple nagle ogłosiło zapowiedź wyczekiwanego iPhone’a 12. Telefon zostanie zaprezentowany już 13 października.

Po kontrowersjach związanych z brakiem prezentacji iPhone’a 12 we wrześniu Apple nagle zaskoczyło fanów. We wtorek wieczorem zapowiedziano, że telefon zostanie pokazany już 13 października.

Wszystko wskazuje na to, że iPhone 12 będzie pierwszym telefonem Apple dostosowanym do sieci 5G.

Wrześniowa konferencja, na której pokazano nowe zegarki Apple Watch Series 6 oraz iPady Air miała hasło Time Flies. Przyszłotygodniowa prezentacja odbędzie się pod hasłem Hi, Speed.

Według nieoficjalnych doniesień iPhone 12 wystąpi w czterech wariantach. To iPhone 12 Mini z ekranem 5,4-cala, iPhone 12 z 6,1-calowym wyświetlaczem, Pro (6,1-cala) oraz Pro Max (6,7-cala).

Niektórzy eksperci przekonują, że Apple nie wypuści wszystkich urządzeń na raz. Najpierw mogą pojawić się urządzenia najdroższe z modemem 5G.

Taki zabieg miały sprawić, że fani wybiorą droższe urządzenia zamiast tanich. W poprzednich latach wspólne premiery tańszych i droższych telefonów sprawiły, że zwykłe iPhony „podcięły” sprzedaż modeli Pro.

Najpewniej wszystkie modele będą wyposażone w najnowszy procesor A14. Natomiast nie wiadomo, czy wszystkie cztery będą obsługiwać sieć 5G.

Źródło: The Wall Street Journal

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i