Kolejna gra doczekała się ekranizacji. Milla Jovovich w „Monster Hunter” [VIDEO]

Ciesząca się sporym uznaniem seria „Monster Hunter” doczekała się filmowej adaptacji. W roli głównej wystąpi gwiazda filmów „Resident Evil”.

„Resident Evil”, „Silent Hill” czy „Wiedźmin” to produkcje, które udowodniły, że gry są dobrym źródłem pomysłu na filmy. Pierwsze skrzypce gra oczywiście seria „Resident Evil”, która doczekała się aż 6 filmów i przyniosła sławę aktorce Milli Jovovich.

Teraz Jovovich znowu zagra główną rolę w filmie opartym na grze komputerowej. Chodzi o „Monster Hunter”, którego zwiastun właśnie zaprezentowano.

Seria „Monster Hunter” obecna jest na rynku od 2004 roku. Gra RPG polega na polowaniu na gigantyczne potowy i zdobywaniu ekwipunku, który pozwoli polować na jeszcze większe stwory.

Zwiastun filmu zaprezentowano w weekend i wszystko wskazuje, że będzie nawiązywać do założeń z gry. Film miał trafić do kin w 2021 roku, ale według zapowiedzi może ukazać się w grudniu.

Zapowiedź filmu spotkała się z mieszanymi ocenami. Część fanów ucieszyło się, że seria doczekała się adaptacji i to z tak gwiazdorską obsadą.

Nie braknie jednak komentarzy, że film wygląda zbyt podobnie do poprzednich dzieł z Jovovich i byłby atrakcyjny, ale 10 lat temu.

– Do tego świata zostaje wysłana porucznik Artemis (Milla Jovovich) wraz z elitarną jednostką wyspecjalizowanych żołnierzy. Szokujące uniwersum przeraża. W desperackiej próbie powrotu do naszego świata odważna porucznik spotyka tajemniczego łowcę (Tony Jaa), którego niezwykłe umiejętności pozwoliły mu przetrwać i zadomowić się w tym potwornym miejscu. Mierząc się z brutalnymi atakami przerażających potworów, wojownicy łączą siły, by odnaleźć drogę do domu – brzmi opis filmu od dystrybutora.

Źródło: Filmweb

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i