Keanu Reeves w nowych spotach Cyberpunk 2077. CD Projekt rusza z najdroższą kampanią w historii [VIDEO]

Gwiazdor Keanu Reeves wystąpił w nowym spocie Cyberpunk 2077. Polska gra reklamowana m.in. podczas finałów NBA.

CD Projekt zostało zaledwie półtora miesiąca do premiery gry Cyberpunk 2077. To pierwsza produkcja polskiego studia, która nie jest osadzona w uniwersum „Wiedźmina” Andrzeja Sapkowskiego.

To właśnie zbliżająca się premiera wymusiła na kierownictwie zarządzenie sześciodniowego tygodnia pracy. Ten będzie obowiązywał przez ostatnie tygodnie przed premierą, wyznaczoną na 19 listopada.

Równolegle do pracy „wykończeniowych” CD Projekt wystartował z najdroższą kampanią reklamową w historii. Twarzą kampanii jest gwiazdor Keanu Reeves.

Aktor znany z „Matrixa” czy „Johna Wicka” w grze wciela się w mentora głównego bohatera. Po entuzjastycznym przyjęciu informacji o pojawieniu się w polskiej grze, aktor poprosił nawet o rozbudowanie swojej postaci.

Nowe spoty reklamowe z aktorem będą emitowane m.in. w telewizji i na większych wydarzeniach. Pierwszy raz spot wyemitowano w trakcie finałów NBA w USA.

Wyemitowanie spotu w trakcie tak popularnych rozgrywek to jedna z najdroższych form reklamy. Droższe są tylko spoty w trakcie Super Bowl.

Cyberpunk 2077 będzie dostępny na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Wersje gry na Xbox One oraz PlayStation 4 będą działały także na Xbox Series X oraz PlayStation 5.

Źródło: Komputer Świat

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i