CNN ujawnia spisek globalnych elit?

Globalne elity nie chcą powrotu do przed epidemicznej normalności i uważają zza konieczne utrwalenie drakońskich środków kontroli społecznej.

„Telewizja CNN potwierdziła to co większość Amerykanów wie od dawna: globalistyczne elity nie dopuszczą do powrotu przed epidemicznej normalności. Planują, że drakońskie środki bezpieczeństwa pozostaną z nami na zawsze”. Taką informację przekazuje portal HumansAreFree, na podstawie wypowiedzi komentatora CNN.

Zdaniem HAF Nick Paton Walsh ujawnił scenariusz fabuły realizowanej przez globalistów. „Musimy przystosować się do zmian, które przyniosła chińska epidemia”, twierdzi dziennikarz CNN, dodając: „Ludzie wierzą w powrót normalności, jednak ci, którzy nie będą w przyszłości przestrzegać norm bezpieczeństwa to po prostu psychicznie chorzy”.

Nick Paton Walsh ma na myśli domową izolację, zdalną pracę, zakupy wyłącznie online oraz obowiązek noszenia masek ochronnych”. Zdaniem HAF globalistyczne elity chcą w ten sposób zapobiec światowym protestom w obronie gospodarki i demokracji.

– Potrzebujemy tylko odpowiedniego kryzysu a ludzkość zaakceptuje nasz porządek świata – HAF komentuje materiał CNN słowami, które miał wypowiedzieć „architekt globalizacji” David Rockefeller.

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i