Top 5 najlepszych kanałów treningowych na YouTube

Chcesz zacząć trenować w domu, ale nie wiesz z kim? Nasze Top 5 najlepszych kanałów treningowych na YouTube ułatwi Ci decyzję.

Niestety nasze kluby fitness są pozamykane. Nie da się też normalnie biegać czy jeździć na rowerze, ani oddawać się wszystkim aktywnościom, które tak lubimy.

Poniżej przedstawiam Top 5 kanałów treningowych na YouTube. Zestawienie powstało w oparciu o badanie grupy kilkunastu tysięcy osób aktywnie trenujących w domu.

Każdy z nas ma swojego ulubionego trenera lub trenerkę, a oto najlepsi z nich:

  1. Monika Kołakowska http://youtube.com › user › monikakolakowska

Zdecydowanie prym wiedzie Monika Kołakowska i jej tabaty. Mocne i palące mnóstwo kalorii treningi polecane są praktycznie przez każdą osobę trenującą w domu. Chcesz porządnie się zmęczyć i skutecznie zlikwidować tkankę tłuszczową? Wybierz Monikę Kołakowską.

Sydney to także mocne treningi wzmacniające, które należy wykonywywać z użyciem przyrządów treningowych takich jak hantle, gumy miniband itp. Znajdziesz tu 40-minutowe, pełne sesje treningowe, które pomogą w walce z oponką, zbyt grubymi udami czy płaską pupą.

Najlepszy kanał z praktykami jogi na YouTube. Kojący głos Małgosi pomoże wyciszyć się i w pełnym relaksie wykonać każdy trening. Praktyki są bardzo różnorodne i przygotowane w zależności od tego, jaką część ciała chcemy trenować lub jaki mamy nastrój.

To prawdziwe treningi dla rekrutów wojskowych. Tutaj nie ma miejsca dla słabeuszy. Chcesz wyrzeźbić swoje ciało? Wybierz Centrum Sportowca.

Treningi ogólnorozwojowe dla każdego. Nadają się dla osób początkujących. Prowadząca niezwykle komunikatywna. Znajdziesz tu zarówno ćwiczenia cardio, jak też rzeźbiące ciało. Marta Hennig to była lekkoatletka, uwielbia grę w Simsy i swoje dwa koty. Jest jedną z najlepszych blogerek w Polsce. Bardzo polecam treningi z Martą.

Zobacz także: https://cai24.pl/styl-zycia/336/jak-prawidlowo-robic-przysiady/

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i