Samsung stworzył telewizor dla smartfonów. Czym jest The Sero? [VIDEO]

Gdy konkurencja sili się na innowacyjne modele telefonów Samsung postanowił pójść o krok dalej. Stworzył telewizor będący dodatkiem do telefonów.

We wrześniu LG zaskoczyło świat swoim telefonem z dwoma obracanymi ekranami. LG Wing ma zapewnić użytkownikom przyjemność np. oglądania filmów w trakcie pracy na drugim ekranie.

Teraz Samsung postanowił zaoferować swoim klientom coś jeszcze bardziej dziwnego. A jest nim The Sero – telewizor do telefonów.

Telewizor łączy się z telefonem, a następnie wyświetla to co małe urządzenie. A jakby tego było mało pionowe treści z np. Instagramu, czy YouTube wyświetlają się w niecodziennym trybie.

The Sero jest bowiem telewizorem… obracanym. Gdy przeglądamy Instagram czy inne aplikacje wyświetlające się w pionie, to telewizor obraca się.

Samsung wyjaśnia, że połączenie telewizora z telefonami jest banalnie proste. Wystarczy tylko dotknąć telefonem telewizora i The Sero włączy się i zacznie natychmiast wyświetlać obraz w odpowiednim trybie.

Telewizor obraca się automatycznie – tak jak obraz na naszym telefonie. Gdy obrócimy ekran i zaczniemy oglądać np. film w poziomie, to telewizor sam wykona również taki ruch.

Ponadto telewizor Samsunga posiada najważniejsze aplikacje VOD, szybki i intuicyjny Smart TV oraz wsparcie dla funkcji AirPlay2, umożliwiając odtwarzanie treści z urządzeń firmy Apple.

Telewizor został wyposażony również w dźwięk w formacie 4.1ch 60W z funkcją Dolby Digital Plus. Ukryte za pionowym stojakiem głośniki dają wysokiej jakości brzmienie z głębokim basem.

Urządzenie posiada też Aktywny Wzmacniacz Głosu (AVA), który reaguje na niespodziewane dźwięki otoczenia. Gdy coś zacznie hałasować, to AVA podnosie poziom głośności oglądanych treści.

The Sero wyświetla obraz w jakości 4K oraz oferuje skalowanie treści do tej rozdzielczości.

Źródło: Samsung

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i