Kolejne sensacje z USA! Pentagon powołuje nowy zespół do wyjaśnienia UFO

Pentagon powołuje nową grupę, której zadaniem jest wyjaśnienie przypadków spotkań sił zbrojnych USA z UFO.

– Departament Obrony USA powołuje do życia specjalny zespół, którego zadaniem jest wyjaśnienie incydentów z udziałem UFO – informuje CNN. Według telewizji, która powołuje się na poufne źródła w Pentagonie, chodzi o fakty spotkań sił zbrojnych z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi.

Zgodnie z informacją CNN, organizacja nowej jednostki została spowodowana niepowodzeniami struktury marynarki wojennej USA, która dotychczas wyjaśniała podobne incydenty. Powierzenie badań nad UFO marynarce wynikało z faktu, że rejestracji większości incydentów dokonali piloci pokładowi lotniskowców.

Tymczasem według CNN, coraz częstsze spotkania z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi budzą ogromny niepokój Pentagonu. Departament stanu podejrzewa, że za incydentami mogą stać bezpilotowe obiekty ziemskich przeciwników Stanów Zjednoczonych.

Taką opinię wyraził również przewodniczący senackiej komisji do spraw wywiadu Mark Rubio. Jednak CNN wiąże powstanie nowej jednostki z informacjami, które wyciekły z agencji ds. UFO marynarki wojennej. Niedawno do opinii publicznej i mediów dotarła wiadomość o odnalezieniu przez amerykańską armię szczątków maszyny pozaziemskiego pochodzenia.  

Nagranie UFO z pokładu amerykańskiego myśliwca

Czym żyje Polska i Świat dowiesz się z najnowszej

Oglądaj BiznesInfo.tv

Inspirujące historie poznasz w i